| FlyingSparkle a întrebat:

Despre amazon.com. am auzit multe plangeri de la romani care au comandat de acolo si lea ajuns foarte tarziu coletul si a mai costat si mult. ma intrebam, care sunt taxele vamale pentru lucruri si cam cat ar dura sa ajunga. nu sunt asa de nerabdatoare, dar nici sa astept 2 luni dupa colet. si cu ce card se plateste, cum sa iau cardul ala si detalii de genul asta. as dori lucruri folositoare. vreau sa comand de pe amazon deoarece acolo produsele sunt mult mai ieftine si unele nu le pot gasi in tara. voi ati comandat de acolo?

1 răspuns:
| RwkY a răspuns:

El ajunge in 1-2 saptamani maxim in Romania, de restul se ocupa sistemul nostru super "rapid".

Deaia sunt intarzieri asa de mari.

In fine, plata, o poti face cu orice card, doar sa ai valabilitate internationala, nu doar nationalahappy

Nu am comandat, de acolo, pentru ca stiu ca dureaza mult.

P.S. Amazon este combinatie intre okzii.ro al nostru, si emag.ro tot al nostru laughing