| Cornel_Mihalache_1962 a întrebat:

Despre ce funda pomeneste toata lumea de pe aici? Este un cuvant cheie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Funda o poti acorda tu aici persoanei care ti-a oferit raspunsul cel mai util.

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Funda- Raspunsul cel mai bun, ti-l declara cistigator, persoana care a pus intrebarea!
DE exemplu tu poti sa pui raspunsul meu castigator ca fiind cel mai bun raspuns!

| Cornel_Mihalache_1962 explică (pentru samuelrockwer):

Multumesc! Numai ca nu functioneaza.Sunt catalogat drept junior si nu imi permite evaluari.Nu stiu cand voi creste (sic)!