| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Despre ce sa vorbesc cand ies cu o fata in oras? Ceva ideii plzz!

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Buna, pai poti vorbi aproape orice, aproape! Adica, despre ce ii place ei mai intai, deoarece ea are prioritate, daca vb nuami despre tine, nu ii va placea, poti povesti, o poti face sa rada, poti deveni romantic, diferite subiecte importante sau intresante ori macar haioase, sa o faci sa se simta bine.

3 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Conversatiile se nasc de la sine. Incepe cu un simplu "ce faci?" sau " ce.ai mai facut?" si vei vedea ca acea conversatie pe care tu o incepi merge de la sine.

| litlledolleioanna a răspuns:

Gandeste-te la lucrurile care le avem noi fetele in comun:machiaj, haine, baieti. cerei parerea despre ceva anume, un sfat ceva.

| Trolli a răspuns:

Derspre orice. Ce muzica ii place, mancarea preferata, ce hobby-uri are. Nu te panica, discutia va veni de la sine. Nu trebuie sa ai un discurs sau o lista cu intrebari. Bafta.