| fanezodo a întrebat:

Din 15 mai se deschid cluburile si barurile sau?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E sansa sa se deschida

| FreddieM a răspuns:

Sper ca nu

| eckblume a răspuns:

Nu cred. Daca s-ar deschide ar inseamna ca am stat degeaba in case. Daca unul asimptomatic vine in club, raspandeste peste tot virusul si iar va reveni starea de urgenta.

| Nume6 a răspuns:

Intreabă-l pe Iohannis

| Jackpot2 a răspuns:

Nici vorba...

| Moniwere a răspuns:

Nu

| Moniwere a răspuns:

Bineînțeles că NU! Probabil la începutul lunii iunie se vor deschide doar restaurantele, dar cluburile ceva mai tarziu...Cat despre data de 15 mai, doar se va anula starea de urgență si putem sa iesim fără adeverința, dar masca va fi obligatorie! happy