| Yamx a întrebat:

Din 30 martie vom avea cu totii Timeline. Ce parere aveti? Va convine? Eu abia astept sa-mi dezactivez contul.

7 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Am auzit si eu chestia asta, cred ca o sa ne intoarcem la hi5hee hee

| maryellen91 a răspuns:

Eu am activat-o acum cateva zile din gresealalaughing e naspa rau cu ea, nu prea intram eu pe fb, dar acum nu mai intru deloc, oricum eu stau numai pe hi5, acum e in modernizare:X abia astept sa vad ce va fi nou:X dar pacat de barn buddy ca ajunsesem departecrying
din cat am citit eu pe net ziceau ca din feb era obligatorie timeline, dar n-a fost...nici acum nu cred ca e!

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey.Chiar asa? Nu stiam ca vor fi toti obligati sa beneficieze de tampenia asta inestetica...Si-asa facebook-ul devine din ce in ce mai stupid. Daca o sa se intample asa, sigur o sa-mi iau talpasitele pentru totdeauna.devil
Bafta.

| FiTzOSsu a răspuns:

Eu nu am auzit de asta straight face cum adica explicami si mie sa nu mor prost happy o sa avem limita la net sau ce?

| Yamx explică (pentru FiTzOSsu):

Cronologie pe Facebook. laughing)

| unconnected a răspuns (pentru FiTzOSsu):

Pai uite. timeline e o noua ''fata'' pentru facebook.e un pic mai diferita(si eu am si incepe sa ma enervezelaughing)Nu o sa ai limita la netlaughingDar pana acum numai cine voia putea aveam timelina(sau cronologie in romana).Si o sa vina vremea cand vom avea totihappy

| FiTzOSsu a răspuns:

Nu pot sa iti trimit mesaj ca sunt junior si nu da voie bla bla in fine ce me-ai raspuns ca nu vad nimic dar mail am primit ca me-ai raspuns straight face