| nimicaici a întrebat:

Din cartile pe care le citesc astazi adolescentii,carti fantasy,young adult,etc dar si clasice, carti in care ne sunt istorisite diferite vieti si impasuri. putem invata ceva din ele? Acestea sunt genul de carti pe care toata lumea ni le recomanda pentru dezvoltarea psihicului? sau doar cele de specialitate?
La ce se refera oamenii cand ne recomanda sa citim carti care ne intereseaza?

1 răspuns:
| giony54 a răspuns:

Daca vrei carti bune citeste neaparat cartile lui Robert Kyiosaki, Donald Tramp, Jose Silva, Tony Robins, Paul Mc Kenna.Vezi filmul Secretul si citeste cartea Secretu si Cheile secretului, Sistemul maestrului astea iti vor da sens vietii si o va schimba in bine.