| anonim_4396 a întrebat:

Din ce clasă ai dreptul să pleci de la oră și fără acordul profesorului?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Traim intr-o societate libera, oricand te poti ridica din pupitru si zici la profesor, domne' am treaba, va doresc o zi buna. (teoretic nu ai voie deloc) doar cu exceptia situatiei cand te simti rau, alerta de bomba, bulying.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din nici o clasa nu ai voie sa pleci, fara sa ceri voei profesoruluis au diriginetlui.

| VoidEternal a răspuns:

Din clasa a niciuna. Eventual la facultate dar și acolo se uită profesorii urat la tine.

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Eu am auzit ca poți parăsi școala și făra acordul profesorului, doar daca ești adolescent, voiam să fiu sigur

| username5729 a răspuns:

Din orice clasa, insa iti asumi consecintele.