| AnastasyaPopp a întrebat:

Din ce este mai usor bacul, logica sau economie?

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Care crezi ca iti foloseste in viata mai mult pe aceea învăț o. Bacul il poti trece dar ce te faci mai tarziu, cand nu mai stii nici economie sau logica? Iti vor folosi în viata.

| Nemessys a răspuns:

Multi ar zice la logica, dar pentru unii oameni economia poate sa fie mai usoara decat logica. Deci raspunsul ar fi : la ce te pricepti tu mai bine.

| Mynameis93 a răspuns:

Logica,clar.E o materie pe care o înveți în totalitate în 3-4 săptămâni. Fundă?