| flory020010 a întrebat:

Din greseala am descărcat pe telefon un document...problema e că mă aflu în Germania acum.o sa primesc amenda?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Iei amenda doar daca descarci filme. Fie ca descarci poze, jocuri, muzica sau diverse aplicatii pe laptop sau telefon nu se ia nici o amenda.

| RAY a răspuns:

Nu,daca nu e vb de piraterie nu

| mentholinks a răspuns:

Nu cred ca primesti pentru un document, primesti pentru filme in general. Acum depinde daca este vorba de o carte piratata si de unde ai descarcat daca de pe un site de torente ca ei asta urmaresc. Poti sa stai linistit.