| LarisaMaria a întrebat:

Din greseala cand am vrut sa copiez un link am tinut apasat / am apasat de mai multe ori pe tasta Ctrl si mi sa micshorat rezolutia paginii. Adica in loc sa fie pe tot ecranul este in mijloc pagina si f mica, asta s-a intamplat pe hi5, dar pe youtube mi sa marit, tot cu tasta ctrl, deci sincer nu stiu sigur ce combinatii de taste am folosit thinking, Va rog frumos sa ma ajutati [-o< am nevoie urgent. spuneti-mi cum sa o aduc la normal. Am incercat tot felul de taste. Dar tot nu merge.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine apasat pe CTRL si din Scroll ( adica rotita de la mouse) iti ajustezi imaginea! Succes!

2 răspunsuri:
| bogza2 a răspuns:

Intra in pagina de la net tine apasat CTRL si misca din rotita de la maus

| cristiansonix a răspuns:

Ti apasat ctrl si misti roata de la maus