| Streetboy a întrebat:

Din septembrie intr-un in clasa a 9a la liceu. Ii mare diferenta intre gimnaziu si liceu? La voi cum a fost primele saptamani?

2 răspunsuri:
| Spufff :x a răspuns:

Uff straight face. Cand imi aduc aminte primele zile de liceu. plangeam ca nebuna laughingnu. mi placea nimic. prosfesorii, colegii. liceul. totul era schimbat :d.ma`m acomodat f. repede love struck acum nu as da liceul meu pe niciunul love struck.bafta si tie smug si spor la invatat love struck.

| kissie a răspuns:

Din 2 septembrie intru si eu la fel de la colegiu la liceu in clasa a9 a dar am auzit ca la liceu îti faci adevaratii prieteni si cred ca e mai bine asa ca ramînde de vazut cum e in septembrie daca nu este cine va sa ne spuna mai multe
:*:*:*