| ellai a întrebat:

Dintre parinti, voi pe cine aveti aliat? cu cine va intelegeti cel mai bine?happy

Răspuns Câştigător
| dyanna a răspuns:

Cu tata ma inteleg cel mai bine! ...pentru ca nu a strambat din nas cand i-am dat sa asculte melodiile cu limbaj colorat pe care le ascult si eu din cand in candbig grin, ca ma invata cum sa copiez(nu va ganditi ca ma incurajeaza sa o fac, doar imi povestea ce facea el pe la scoala)...ca nu m-a certat niciodata pentru o nota proasta, ca a fost cel care s-a ocupat cel mai mult de educatia mea de cand eram mica, ca mergem la picnic in fiecare week-end, ca stie o muultime de bancuri, ca imi provoaca dureri de burta de la atata ras, pentru ca e intelegator, pentru ca m-a prins cu un baiat in oras (cand el stia ca eu sunt la bunica), si nu a facut scandal, desi dupa aia a facut misto pe seama mea 3-4 luni, pentru ca ii pot spune ce baiat imi place, pentru ca imi da cele mai bune sfaturi si pentru ca ma incurajeaza intotdeauna!

love him!:X:X:X:X:X

26 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu mami.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cu tata ma inteleg mai bine big grinbig grinbig grin

| Elly4all a răspuns:

Buna, amandoi au momente cand se''aliaza'' cu mine o data mama o data tata depinde de situatie. dar mai des mamahee hee

| Elly4all a răspuns:

Buna, amandoi au momente cand se''aliaza'' cu mn o data mama o data tata depinde de situatie..dar mai des mamahee hee

| Shery a răspuns:

Cu sora mea. chiar daca e o nesuferita. laughing

| Dara a răspuns:

Tata a fost cel mai bun prieten al meu, dintotdeauna! happy

| cioco1tweety a răspuns:

.cu catelul.pentru ca el niciodata nu ma cearta, spre deosebire de eilaughing. glumeam.cu mamabig grin

| tukhey23 a răspuns:

In razboi esti singur.Cand mergi la poarta raiului esti singur.Deci si aici esti singur, cu nimeni happy

| Cryss a răspuns:

Mamibatting eyelashes.

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Eu cu mamabig grin
cu tata ma intalnesc doar sambata si duminicasad

| Lorenada a răspuns:

Eu de exemplu ma inteleg cel mai bine cu tata, deoarece mama a fost mai mult plecata din tara si practic am crescut mai mult cu tata.

| BabyWL a răspuns:

Cu tata, e mai bun, tine mai mult cu mine si imi face orice moft big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| RamonaMn a răspuns:

Aliatul meu e tata big grin si ma inteleg mai bine cu el. happy

| naty_3185 a răspuns:

Aliatul meu este tata! cu mama mai ma cert uneori, din mici prosti! dar cu tata maa inteleg cel mai bine! cand am dreptate, tata imi ia apararea!

| antonella_5557 a răspuns:

Cu papy

| zu a răspuns:

Pai daca ma cert cu tata, ma inteleg bine cu mama. daca ma cert cu mama ma inteleg bine cu mama. dar in general cel mai bine ma inteleg cu fratemiu. el imi e aliat. uneori se poarta ca si cum mi-ar fi parintebig grin

| Cristina_2136 a răspuns:

Cu tata

| Raluca_7548 a răspuns:

Cu mama. avand in vedere ca tata se multumeste sa-mi plateasca o pensie alimentara pe luna nu sa ma si vadahee hee.

| me_6767 a răspuns:

Cu ambii! cateodata mai mult cu unul dintre ei! depinde de situatie.

| gbtz a răspuns:

Daca esti fata atunci este foarte posibil ca aliatul tau sa fie tata deoarece tatii isi iubesc mai mult fetele iar mamele baietii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mai la scoala cu tata eram mai "aliat"laughing. am avut norocul ca, puteam vorbi orice... dar nici pe mama nu o lasam asa distanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tata ca imi face toate poftele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tatal meu pentru ca mereu e calm si ma intelege .cu mama mai rar pentru ca e impulsiva si chiar nesuferita cateodata dar e okwinking e mama

| Andrea_4291 a răspuns:

Cu mama...
Ea este si va fi intodeauna cea mai buna prietena a mea!happy