| NoName1234 a întrebat:

DisneyLand Paris sau DisneyLand din SUA e mai mare? Dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
| ѕωєєт a răspuns:

De fapt sunt 6 disneyland-uri 4 in SUA, 1 Tokio, 1 Franta cel mai vizitat este Disneyland-ul din Tokio ce a atins un numar record de vizitatori, de 17 milioane iar cel mai mare este disneyLand paris avand o suprafata de 19 km patrati

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

DisneyLand Paris se zice ca e cel mai mare DisneyLand din lume.

| emiitzzy a răspuns:

Cel din paris:X

| BadBoyCristy a răspuns:

DisneyLand Paris e cel mai mare din lume.

| NoName1234 explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri mi-as dori sa le pot da la toate castigator happy

| Sunshine_9509 a răspuns:

DisneyLand Paris! :X:X

| ѕωєєт a răspuns:

De fapt sunt 6 disneyland-uri 4 in SUA, 1 Tokio, 1 Franta cel mai vizitat este Disneyland-ul din Tokio ce a atins un numar record de vizitatori, de 17 milioane iar cel mai mare este disneyLand paris, avand o suprafata de 19 km patrati

| dizu a răspuns:

DysneyLand din SUA e mai marehappy