| Adrianaaaxxx a întrebat:

Doamne cum pot si eu sa mai cresc în înălțime?
Cred că sunt cea mai scunda din clasa
Am 1, 53-1,54 la aproape 14 ani:sad
Acele exerciții de pe net pentru creșterea în înălțime chiar merg?
Dau funda

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din pacate e ceva genetic, dar vestea buna este ca esti la pubertate si poti creste dintr o data, asa ca nu dispera, daca ar merge, am creste toata viata

| Inceputul a răspuns:

Nu e bine sa iti fortezi cresterea, cred ca este ceva genetic, insa tie trebuie sa iti placa de tine asa cum estilaughing))

| Sbsbsb2001 a răspuns:

O sa cresti, mai ales daca parintii tai au o inaltime normala. Eu pe clasa a 7 a eram cea mai mica din clasa, in a 8-a eram inalta ca ceilalti. Pun pariu ca pana la liceu o sa cresti, ai timp

| Adrianaaaxxx explică (pentru Sbsbsb2001):

Pai mama are cam 1, 58 la 37 de ani, iar tata e mult mai înalt și mare