| Live.Laugh.Love a întrebat:

Doamne... o urasc pe hannah montana voi?

Răspuns Câştigător
| Larette a răspuns:

Penibila intrebare(nu isi are rostul) dar DA, o detest.

41 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Si pe mine ma dispera rau. e o nesuferita.

| alecs871 a răspuns:

Cu ea nu am nimic, nu stiu nimic despre ea, dar mor cand vad ca se pun o gramada de intrebari cu ea, cu parole nu stiu ce...

| Alice_6278 a răspuns:

Nu-mi place. i se pare ca e mare stea dar in realitate nu este.ma dezgusta faptul ca e tare alintata.

| Deea a răspuns:

O ador este frumoasa si canta bine si nu se da mare ca celelalte vedete ca lady gaga care se drogheaza si altii...nu stiu ce aveti cu ea totistraight face

| Kate21 a răspuns:

Nu imi place dar nici nu o urasc.Pentru a ura pe cineva ar trebui sa-l cunosti bine.

| Kynext a răspuns:

Nu ura. Ignora?big grin

| MissDelevingne a răspuns:

Fata, nu comfunda HM cu miley cyrus care chiar ii o...
HM nu e asa! Veci!

| glitt3r a răspuns:

N-am treaba cu ea.

| viv21 a răspuns:

Haide ma, laughing ce ai cu ea? Mie imi place happy Da nu ca mi-as da viata pentru ea laughing.

| Dragutzica_2613 a răspuns:

Si eu! Este oribila! Nu-mi place! Dar nu o cunoastem ca sa spunem ca o urasc, totusi, nu-mi place deloc!

| anonima16 a răspuns:

E insuportabila x-(

| michaeljacksonismystar a răspuns:

Nu vreau sa am acest sentiment la adresa ei! Noi o cunoastem din exterior si nu putem sa stim cum este cu adevarat. Mie mi se pare o fata cu o voce frumoasa, care a ajuns sa aiba un titlu in lumea muzicii dar mai are de muncit! Mie imi este simpatica dar nu sunt un fan al ei!

| seby99 a răspuns:

Io n-o suport deloc.Doamne,trebuie sa fi cel mai mare cretin sa-ti placa

| Madutza_9991 a răspuns:

Eu o ador!

| ioanapysycuutata a răspuns:

Nu o urasc nici nu-s fana infocat!

| Diana7383 a răspuns:

Nu imi place dar nici nu o urasc

| deyotsa a răspuns:

. Nu imi place Hammah Montana.-Imi place Miley ( cum canta)

| manndarina a răspuns:

Cica LAdy Gaga care se drogheaza laughinglaughinglaughing...cati ani ai? 10 sau 12?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e hanah montana e maily chirus si nu o urasc ce nesuferita esti te urasc pe tine pe hannah montana o iubesc nesuferito sunt un mare fan ratato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu o urasc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca na-r trebui canta excelent. AAAAAAAA si daca mai ceva urat de ea o sa ai de aface Paola. Paaaaaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o mare fana hannah montana si no urasc si chiar am si 10 autografe dea le ei! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesti proasta hannah si Maily nu se drogheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urasc mai mult decat pe orice vedeta, ma dezgusta numai numele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi place deloc... aproape toti spun ca este cea mai buna dar este o simpla fata care cu un film acum toti o stiu. daca nu era filmul aproape jumatate din fani nu o stiau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Hannah Montana e minunata! Si...super frumoasa!
Nu inteleg ce aveti cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o urasc farte tare! e naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt jiji si o facut un mare prostie mama dusa la vacii si am dat peste larette si daca ti spune ieu cai CAND m-am dusi la pascut cu vacile s am vazui uni mare bou
este cea maii tri tfemeie care vorbeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o urasc!