| AdrianaB1 a întrebat:

Doamnee!
Vi se pare normal? Astazi am fost la un fel de întrunire și am schimbat cateva cuvinte cu o fata și nu mi-o pot scoate din minte. Era foarte drăguță, deschisă și inteligentă, iar zambetul ei...
Mi se întampla a 2-a oară.
Menționez sunt fata 16 ani.
Nu mă faceți în tot felul, știu că greșesc, dar asta simt și nu cred că merit să fiu judecată.
Ce sa fac? E bine ce se întampla? E doar în capul meu faptul că-mi plac și fetele?

8 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Am trecut print-o revoluţie tocmai pentu a fi liberi.
Deci fiecare face ceea ce îi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, dacă îţi plac fetele atunci eşti lesbiană, dar dacă îţi plac ambele sexe, atunci eşti bisexuală. Totul este normal, nu-ţi fă griji. Caută mai multe pe Wikipedia despre asta.

| Lioana a răspuns:

Faptul ca iti place compania unei fete nu inseamna nimic. E normal sa-ti placa anumite persoane indiferent daca sunt fete sau baieti. Persoanele vesele totdeauna au fost dorite in compania altora pentru ca aduc putina fericire in viata tuturor. Poate pe tine asta te-a atras: felul in care te face sa e simti o persoana vesela. Abia atunci poti spune ca esti lesbiana daca te gandesti sa te saruti cu ea si sa faceti sex.
Tu asta vrei sau vrei doar sa-ti fie prietena si sa petreceti timp impreuna?

| ibaal a răspuns:

Cred ca te-ai indragostit, cred ca da, da, dalaughing
Fa ce vrei tuwinking
Cui ii pasa!?
Nu esti primahappy

| AdrianaB1 explică (pentru Lioana):

Doar prietene, nu m-am gandit vreodata la sarut sau sex.

| Lioana a răspuns (pentru AdrianaB1):

Atunci nu-ti face griji. Esti normala. Imprieteneste-te cu ea.

| Jasa a răspuns:

Eu încurajez astfel de oameni! Chiar ii încurajez! Ma bucur ca ai avut curajul sa spui asta (sa scrii asta). Fa ce iti spune inima sa faci!

| AdrianaB1 explică (pentru Jasa):

Multumesc din suflet!