| KanjiKun a întrebat:

Doar ca idee... cum se șterge o întrebare de pe siteul asta?
Nu da' vorbesc serios

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

06. Cum şterg o întrebare sau un răspuns?
Poţi face acest lucru din contul tău de utilizator, din secţiunea "Întrebările mele" sau "Răspunsurile mele". În fiecare zi poţi şterge maxim 10 postări. Aceste limitări reprezintă măsuri de securitate împotriva ştergerilor accidentale sau accesului altor persoane în cont. Vei primi un email pentru confirmarea ştergerii, iar tot ce va trebui să mai faci este să dai click pe al doilea link transmis. Dacă ştergi o întrebare care a primit răspunsuri, aceasta va apărea pe site ca fiind postată de un Anonim şi nu va mai fi alocată contului tău.

| KanjiKun explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc, ești o scumpa!

3 răspunsuri:
| eddyEdddy a răspuns:

Vrei sa o stergi pe aia in care zici ca esti gay?laughing

| KanjiKun explică (pentru eddyEdddy):

Era mai mult o intrebare de intrebare, da' în mare parte da?