| anonim_4396 a întrebat:

Doar ce mi-am facut cont si nu prea stiu. trebuie sa imi bag prieteni ca sa mi se poata raspunde la intrebari?

7 răspunsuri:
| LifeIsHard a răspuns:

Nu neaparat, prietenii ii faci pe cei care vrei tu, care te ajuta de multe ori etc. oamenii iti pot raspunde la intrebari si fara sa iti fie prieteni, cum am facut eu big grin enjoy TPU!

| blueheart a răspuns:

Hei! Daca intrebarea ta este interesanta si ai nevoie cu adevarat de ajutor vor fi multi care iti vor raspunde. Poti sa-ti faci prieteni doar daca vrei.
Bine ai venit pe site! happy

| FuckSchool a răspuns:

Nu trebuie sa iti bagi neaparat prieteni ca sa iti raspunda la intrebari. Pur si simplu cei care stiu iti vor raspunde la intrebare happy.

| Lalaloveu a răspuns:

Nu,iti raspunde oricine numai daca vrea sau stie raspunsul la intrebarea ta

| paulapaulina a răspuns:

Nu

| paulapaulina a răspuns:

Oamenii iti raspund la intrebari iar tu la raspunsul care te satisface ii dai funda