| MalinaH a întrebat:

Doar din curiozitate care a fost cea mai ciudata intrebare pusa pe TPU.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Greu de ales. Ex:Cum imi sta cu rochie verde? Cat pot slabi in 2 saptamani daca mananc x, y, z.Si cea mai tare:Ce inseamna cand un baiat face l.a.Sa stii ca nu glumesc.Am intalnit asa ceva acum 2 zile. Postat de o fata bineinteles.Sunt multe.

6 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Pai...nu mai stiu cine era... dar era o intrebare gen:,, cum te cheama? iti dau funda daca raspunzi corect''laughing

| Kitty a răspuns:

Au fost mai multe...

| Just Kiddin' a răspuns:

Cred ca cea mai stupida a fost:
Cum sa nu-mi mai fie greata de scoala?

| hd04wbw a răspuns:

Asta a ta.

| masly a răspuns:

Un maiat a intrebat pe TPU cum sa faca sa i se rupa ata...si cineva i-a zis sa si-o tae cu foarfeca, peste o saptamana apare iar o intrebare"v-am ascultat sfatul si mi-am taiat ata cu foarfeca si acum am sangerari si ma pisca ff tare:rolling on the floor

| forchan a răspuns:

A fost o data un tip care a intrebat daca o relatie intre un barbat de origini asiatica si unul de origini afro americana ar merge vreodata

Plus, inca cativa care intrebau cat iti i-a sa calatoresti pana pe Jupiter, ca cica acolo e patria lor...