| Alphahkbg a întrebat:

Doar mie mise pare ca generatia aceasta noua au un tupeu extrem de mare, care te face sa le tragi una in dintii doar ca sa le scotii smardoiala din cap ca mai apoi sa cazi de vina ca te iei de copii mai micii chiar da ca iei o cauta "cu lumanarea" :?

Răspuns Câştigător
| Xdreaper21 a răspuns:

Dap
Iam scos lu unu smart doiala din el de nici macar nu mai imi zice ba imi zice domnule

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la astia nascuti dupa 2000? Este doar gura de ei. Dar cam asa este. Un om inteligent nu isi bate capul cu pramatii de genul si ei inteleg prin asta ca sunt mari si tari ca nimeni nu le spune nimic.

| Alphahkbg explică (pentru anonim_4396):

Weee eu sunt nascut in 2001 xD

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alphahkbg):

laughing Si la care te refereai la aia mai mici daca si tu esti mic? La aia de la gradinita?

| Alphahkbg explică (pentru anonim_4396):

In primul rand sunt la liceu si imi termin studiul la 19:00 nu cred ca gasesti nici un copil de gradnita la ora aceia xD
nu ma consider copil atata timp cat si lucrez in timpul liber(pictor/animator) pentru a ma intretine singur
#swagwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alphahkbg):

Bravo tie pentru ca nu esti un parazit ca restul dar daca ne luam dupa varsta tot copil esti. Eu la 16 ani deja locuiam singur, munceam si faceam si liceu pe barba mea si toata lumea imi spunea oricum copil. Era aiurea dar acum inteleg. Poti fi si milardar ca tot degeaba. Intelegi tu ideea.

| Aditza_XBuffer_1915 a răspuns:

Mdea,niste tupeisti mici care ce? Care au si ei dreptul la ceva...ce crezi ca daca esti adult totul ti se cuvine? NU nu este asa, daca ai undeva la 20-40 de ani esti smecher ca te iei de copii de 14-16 ani? NU nu esti, mi s-a intamplat sa se ia unu de mine la metrou ca cica l-am impins, dar de fapt el se oprise si ma ameninta pe mine ca imi da un pumn si nu stiu ce, atunci am vazut ca nu ai cu cine si am renuntat cearta uitandu-ma la el cu o privire sictirita

| Alphahkbg explică (pentru Aditza_XBuffer_1915):

Weee sunt adolescent am 16 ani man xD
astea de 30-40 care se iau de adolescentii(14/17 se cheama a fi adolescent) asta ii degea pedofilie/coprutie de miniori laughing