| Insurgent a întrebat:

Doare rau sa-ti pui pierce in buza? am 13 ani sh as vrea la vara sa-mi pun pierce in buza in fine pe atunci voi avea 14 ani, am de lucru ca sa-l conving pe tatamiu sa ma lase[da e usor de convins, mai grav e la mama] insa mai naspa e faza ca varamea are o pr care sia pus pierce in buza sh cica cand bea ceva ii curge din gura, sh a auzit sh tata sh acum tot imi zice mie asta cand ii zic de pierce, stiu ca mai e mult pana la vara da vreau sa'l conving, ce sa'i zic? a sh aprop in pitesti unde credeti ca ar fi mai bine sa merg sa mi'l pun?

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

E cam dureros. Nu e bine sa-ti pui piercing de la varsta asta. In fine, e treaba ta.

| dyana_8056 a răspuns:

Eu a m pirce in buza si nu imi curge nimic cand bea prin gauralaughing)laughing sincer si pirceu l-am facut cu mana mea si nu are ce sa doara mai ales daca ti-l faci la bijuterie... pai spune-i lu ai tai ca nu are ce sa se intample ca ii o simpla gaura cum ii si in ureche... sper ca te-am ajutat :*:*

papa:*