| danymagnatul a întrebat:

Doresc sa aflu si eu parola dela idul meu ca no mai tin minte

2 răspunsuri:
| PoUfOuLeTe a răspuns:

Buna! Ca sa recuperezi parola de la un id trebuie sa stii intrebarile de siguranta sau sa ai un alt id alternativ unde ei sa trimita sa iti schimbi parola!

| myraxd a răspuns:

Deschizi masengerul si jos de tot scrii" forgot your password?" dai click pe el si iti apare o pagina. dupa dai click pe " I have a problem with my password" si te pune sa scrii id tau si codul. dupa iti alegi. ori scrii id-ul alternant ori raspunzi la 2 intrebari pe care ti le-ai ales cand ti-ai facut id-ul. Daca nu te descurci lasa un comm. Bafta