| BuGsBunny28 a întrebat:

Doresc sa cumpar o pereche de blugi dar am albastri si blue marin ce culori imi recomandati?

4 răspunsuri:
| printesuca1999 a răspuns:

Pai un albastru mai deschis sau mai inchis, sau poti incerca si altfel de culori blugi negri, blugi verzi, sau orice culori iti plac si depinde si de modele acum happy fiecare cu gusturile lui happy fundita? puppy dog eyes

| LolaLollita a răspuns:

Negru, clasic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti baiat pai :verde, un verde cam albastriu dar daca fata :galben, rosu etc

| facepalmlol a răspuns:

Mie imi plac blugii de culoare inchisa.