| ElloPet a întrebat:

Doresc sa-i fac un cadou iubitei mele?
Cei mai placut? O bratea de aur sau un ceas?

8 răspunsuri:
| daniela8491 a răspuns:

Daca ii dai un ceas poate sa creada ca tu crezi ca e o intarziata cel mai bine merge cu o bratara :-) Bafta!

| thewomaninwhite a răspuns:

O bratara de aur pentru ca mie mi s-ar parea mai finuta mai ales pentru o fata

| Own3r a răspuns:

Mai bine cumpara-i o bratara.E mai draguta.

| AndraRox a răspuns:

Depinde. Îi poți cumpăra o brățară în caz că vrei să îi oferi un cadou simbolic. O poți personaliza cu numele ei sau chiar cu al tău, nu costă foarte mult din câte știu eu. Eu personal ador ceasurile, dacă mai are brățări ia-i un ceas frumos. Oricum, te asigur că orice cadou îi va plăceawinking

| girl00 a răspuns:

Buna..de cat timp esti cu ea?hee hee daca ai banuti destui i-ai o brataralove struck daca nu un ceas. orice gest micut conteaza ^-^

| CăpshuniikMikkkk a răspuns:

O brăţară.winking

| KinderBeibb a răspuns:

Vroiai sa spui " o bratara ", daca da... cumpara-i una. e mult mai draguta decat un ceas happy Succes. happy

| AndraRox a răspuns (pentru KinderBeibb):

Voiai să spui "vreai" sau "voiai"winking.