| DaniiWtf a întrebat:

Dracee!sadAm si eu o mare problemacrying.
Am fost la un aparat din piata sa imi incarc cartela Vodafone cu 5 euro. Ok! Pana aici e bine. Im scoate aparatul restul imi da chitanta aia sau ce draci o fi si imi scrie
Instructiuni:sunati la 444 sau direct de pe telefonul mobil la *144#. Apoi va rugam sa introduceti codul de reincarcare( care o fi ala.numai ei stiu, sa zicem ca este seria e-voucher:0002770800000***) treminandu`se cu #. Perfect. Urmam instructiuniile ca suntem copii cuminti.
(Sun la *144# si acolo scrie introduceti- codul cartelei valorice=care dreq stie care e.sa zicem e-voucherul urmat de #. si dintr`o data ...ciudat spune" Codul introdus nu are lungimea corespunzatoare.)
Eu cre` ca ma las pagubasa... daca ma puteti ajuta va rog sa nu ezitati.
Funda:X.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci *144* nu *144# big grin