| Silviu0101 a întrebat:

Draga comunitate, considerati ca acest cadou este potrivit pentru ziua unei femei? Credeti ca i-ar placea? ~24 ani.

P.S Nu am atasat link ca sa nu fac reclama, e doar un screenshot de la poza direct.

https://scontent.fias1-1.fna.fbcdn.net/......8208_n.png

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Are vreo pasiune cu insectele? sau are vreo insemnantate pentru voi? ca daca nu, mie cel putin nu-mi place absolut deloc laughing mi se pare foooarte copilaresc, genu de lantisor de-l poarta fete de maxim 15 ani.

| whatevernvm a răspuns:

Bai, tu o cunoști mai bine. Mie nu-mi place pandantivul cu liliacul ala sau libelula leșinata.

| Silviu0101 explică:

Https://vvcap.com/2X7AgroQE acesta este screenshotul.

| Andreeush a răspuns:

Depinde, nu la toată lumea le place acest lănțișor.
Mie mi se pare drăguț.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos lănțișorul în sine, dar mie personal nu îmi place simbolul, adică insecta. Ar arata mai bine cu o inimioara