| PlasMatic a întrebat:

Dragii mei va rog din inima sa ma ajutatii, hai sa va povestesc : sunt mereu in cautare de frumos, dar nu ma simt bine nicaieri, ma duc la un bar de exemplu ajung mijtoul la toti, la scoala eram prostu tuturor happy, oriunde incerc sa ma integrez pic de prost,,, eu am ajuns sa imi petrec timpu lla calcultor vizionand filme, citind carti, si nonstop in casa! vreau sa ma simt si eu bine sad sa fiu in largu meu... dati sfaturi va rog, nu dureaza o vesnicie sa lasi o parere,,,,, Va multumesc din suflet, chiar vreau sa ma schimb

Răspuns Câştigător
| LiveYourLife a răspuns:

Cum adica"ajung mijtoul la toti"?
adica de ce te ia toti de prost? Te porti aiurea sau?

De ce nu-ti gasesti un prieten adevarat cu care sa umbli peste tot adica sa va distrati sa iesiti in oras nu stiu sa faceti ce va place vouabig grin

Si eu cateodata nu ma simt in largul meu cand nu cunosc anumite persoane cu care ies in oras fiind invitate de altcineva sau cand nu prea am ce sa vb...
dar de obicei ies cu cateva fete si chiar ne distram

nu mai iesi in oras cu persoane care vezi ca nu te agreeazawinking

si daca esti luat de prost impune-ti si tu punctul de vedere adica fii mai autoritarwinking
si apropo poate face glume aiurea sau te comporti aiurea cu persoanele din jurul tau daca da nu mai face asta
si nu te baga in lucruri care nu te privesc

incearca sa fii politicos si sa arati celor din jur ca ai o personalitate puternicawinking

1 răspuns:
| EojiKumnE a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing ee pai nu stiu daca spui uh ca esti prostu tuturor.laughinglaughing e clar laughinglaughing)

Fi draga si uh mai infipth adica presupun ca esti si timid straight face

si cred ca ai si uh 1 saw 2 colegi cu care mai vb si uh asa un pic straight facestraight face vb si uh cu ei incearca sa te bagi in gasca lor etc. si vezi si uh poate unii te ignora pentru felul in care te imbraki. acum nu stiu ce sa zic mai mult iti dai seama si uh ce defecte ai si incearca sa le schimbi straight facestraight face

Fi Mai Sokiabil big grin...tonguetonguetonguetongue