| Alexyrs a întrebat:

Duel: Cine ar castiga lupta dintre Ingerul Theta si Fantoma Lucy?

Ingerul Theta e proaspat creat la 01.01. 2019, e lvl. 2 si e inarmat cu vraji de protectie si healing. Pe langa asta, face parte din Comisia Ingerilor din Europa unde este membru activ de cand a fost creat.

Fantoma Lucy bantuie corpul unei fetite de 16 ani. Lucy a fost deja internată in toate spitalele de psihiatrie, este roșcată natural și nu folosește make-up si deja a fost cu mulți băieți cunoscuți (populari). Arme: seductia si naucirea oponentilor.

Lasa comment cu cine crezi ca o sa castige acest duel intergalatic!

Răspuns Câştigător
| dragosss127 a răspuns:

Cred ca ingerul theta
Dar despre ce joc e vorba?

| Alexyrs explică (pentru dragosss127):

E un joc creat de mine. O sa apara in viitor!

| dragosss127 a răspuns (pentru Alexyrs):

O sa fie un joc de carti