| Alli23 a întrebat:

DUpa cat timp ar fi momentul sa imi prezint iubitul parintilor?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il prezinti numai daca crezi ca relatia este una mai serioasa, nu poti sa-i prezinti pe toti cu care vei fi de acum inainte[asta numai in caz ca iti cer parintii]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 3 zile după nuntă.

| Madayna a răspuns:

In momentul in care voi doi sunteti siguri de relatia pe care o aveti si va iubiti.

| Irinα a răspuns:

Vorbeste mai intai cu mama ta, vezi ce te sfatuieste ea, incearca sa faci din mama ta cea mai buna prietena in felul acesta iti va fi intotdeauna alaturi si impreuna il puteti aborda pe tatal tau.

| xMayre a răspuns:

Sincer,eu cred ca ar trebui sa iti prezinti iubitul parintilor in momentul in care sti sigur ca sentimentele voastre sunt reale, si ca iti doresti ceva serios cu acel baiat.