| paulpaul25 a întrebat:

Dupa cat timp te afecteaza fumatul? In mod vizibil.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai dupa numai cateva luni ti se ingalbenesc degetele, ai probleme cu respiratia si cu plamanii, ti se albeste fata etc.deci intr-o perioada foarte scurta. Oricum de la primul fum, de la prima tigara esti deja afectat! Bafta! sad

| anad a răspuns:

Senzatia e una si practica e alta! N-ai sa te poti lasa asa usor fiindca dependenta de tutun este foarte perfida! Iti trebuie foarte multa vointa si n-ai cum sa stii inainte cum vei reactiona in lupta cu acest dusman!

| paulpaul25 explică:

Nu stiu intreb doar pentru ca as vrea sa ma apuc de fumat.Stiu ca nu e bine si stiu care sunt efectele doar ca nu stiu dar am senzatia ca ma pot lasa cand vreau

| georgy4005 a răspuns:

Dupa. 3 ani sau 4

| Yonutz_8580 a răspuns:

Buna! Avand in vedere ca o tigare fumata inseamna 8 minute de viata in minus vizibil te-ar putea afecta intr-o perioada de 3 luni-1 an (vizibil) depinde de cate tigari fumezi pe zi.
BY "ionut890"