| JokKer a întrebat:

Dupa ce ma rad pe picioare imi apar u fel de bubite rosii, la genunchi si mai jos de genunchi. De ce? Si ce sa fac ca ele sa nu apara?

Răspuns Câştigător
| missdeny a răspuns:

Date cu un ulei de jojoba sau cu o crema.
Si eu am avut problema asta dar acum nu o mai am.
F
Funda

5 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Pai sunt iritatii. Nu te mai lua cu lama. Daca ai pielea sensibila, dupa ce te-ai ras foloseste o crema pentru calmarea pielii, sau pur si simplu epileaza-te cu crema depilatoare
Pa-pa happy

| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

Buna
si prietenei mele i se intampla asa.Ea foloseste crema depilatoare si spune ca isi lasa prea mult crema pe picioare si de aceea
Daca folosesti crema nu o tine prea mult si ele trec nu trebuie sa faci nimic
pa-pa

| DOGinthecartie a răspuns:

Pai asa apar dupa epilat...te poti face cu crema (lapte de corp) sau spirt dar mai mult crema...

succes:X

| Lexyfrumusik12 a răspuns:

Tei irita peielea ta este sensibila.(cand te razi. date cu sapun mai intai pe picioare)nu stiu.batting eyelashes

| Andreutzq a răspuns:

BUna! si mie imi apar este din cauza iritarii ai pielea sensibila...stiu si mie mi se pare jenant dar o s-ti dispara mai ales ca acum este vara. stai la soare si bronzeaza-te si o sa vezi ca nici nu o sa se mai observe>>>.happy