| grosudana a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cel mai frumos loc din lume.(funda pentru acei care sunt de aceiasi parere cu mine) tongue

Răspuns Câştigător
| PinkySilvia a răspuns:

Buna paii am mai multe locuri care mi se par extraordinare cur ar fi:Caraibe,Marele Canion,Insulele Cook,Hawai,Scotia,Grecia,Turcia,Tanzania,Dubai:X,Filipine,Gura portitei din Romania,Spania,Los Angeles,Costa Rica,Las Vegas,Istambul,Muntenegru,Vancouver,Londra:X,Italia,Delta Dunarii,Monte Carlo,Bora Bora,Jamaica,Bahamas, Thailanda, ahh sunt o gramada de locuri frumoase, doar bani sa ai... :d

2 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

Pai raiul nu?

| Kitty97_6626 a răspuns:

WC-ul love struck patul laughing) of course sa dormi laughing.dar in special Wc-ul >big grin