| Iubesc Limonada a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cea mai civilizata(si curata) tara din Uniunea Europeana?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Norvegiahappy
Prea frumoasa, prea ordonata, prea eleganta, prea bine organizata, prea discreta locuita de OAMENIhappy
Prea putine superlative pentru o tara aproape perfectahappy

| Klara a răspuns:

Austria, Germania, Belgia.

| kaya a răspuns:

As zice ca Germania dar de cand sunt foarte foarte multi romani, turci, italieni thinking nu mai e asa "curata"dar fata de Romania e mult mai bine, si Romania ar putea fi la fel daca am avea cu cinewinking. Un exemplu oameni de aici(nemti(oaicele)) sunt foarte prietenosi iti zambeasc continuu ca te vad pe strada sau in magazin ei zambesc la tine chiar daca nu te cunoasc laughing

| PuяpℓeMusic a răspuns:

In niciun caz Romanialaughing.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Germania sau Cehia!

| Iubesc Limonada explică:

Hai ma Annalaughing

| ikram a răspuns:

Marea Britanie

| ZambescSiGata a răspuns:

China

| kiwii a răspuns:

Germania:X

| anusha a răspuns:

Germania

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Greu de zis... din pacate nici una!

| ale_4786 a răspuns:

Germania happy.