| ladygaga_9914 a întrebat:

E adevarat ca pe cat creste mai lung parul pe atat se rareste mai mult?

Răspuns Câştigător
| Zambet a răspuns:

Nu cred, eu cunosc o prietena care are parul pana aproape de fund si are un par des... wow :o

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

In niciun caz nu are legatura lungimea cu desimeaoh go on

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu cred ca are treaba.oh go onj

| cristina a răspuns:

Nu

| Drauzy a răspuns:

Nop happy

| klary a răspuns:

Nu lungimea parului este responsabila de desimea lui. Eu acum ceva timp (acum 7 ani) aveam parul negru, des si lung pana la genunchi, Intre timp punand niste ani in plus nu ma mai prindea stilul si m-am hotarat sa-l tund si sa schimb culoarea.

Concluzia, acum chiar daca e mai scurt e si mai rar din cauza vopselei.