| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca scoala incepe pe 1 septembrie?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Eu nu inteleg un lucru, raspunde-mi la intrebare.Cu ce ti se schimba tie viata daca afli ca ea a avortat sau nu? Cu nimic,si plus ca muzica e muzica,ar trebui de ea sa-ti pese,nu de ce face artistul in afara scenei,atunci cand canta,mi se pare o porcarie,are si el o viata intima pana la urma,o fi facut,nu stiu,nu sunt fan,dar pe bune acum,prea ii sufocati,sunt si ei oamenii,doar ca le-a dat Dumnezeu corzii vocale, dar atat, nu sunt mai diferiti de atat.

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu, nici măcar nu a fost însărcinată.

| AnneMarri a răspuns:

@Psihoyounger, da, îi promit. happy

| AnneMarri a răspuns:

@Sυммleя, de ce ai modificat întrebarea?

| Psihoyounger a răspuns:

Ce importanţă are ce a făcut Selena Gomez? Ascultă-i muzica şi gata!

| Psihoyounger a răspuns:

@Promisiunea, îi promiţi tu lui sυммleя că e aşa cum zici? laughing

| Psihoyounger a răspuns:

@Promisiunea, aşa te vreau!

| callmebeautiful a răspuns:

Nuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa cred. Mi se parea cea mai cuminte vedeta Disney, dar se pare ca nimeni nu este ce pare a fi.
Este posibil, dar nu neaparat. Sunt atat de multe barfe despre vedete (si adevarate, dar si neadevarate) si nu stii ce sa mai crezi. Poate ca este adevarat sau poate ca este o metoda pentru a i se ``murdari`` imaginea.happy