| bebebebebebebe a întrebat:

E adevarat ca zeama de lamaie intareste unghiile?
Si cum sa o folosesc.de cate ori pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| Steluta_7462 a răspuns:

Da este adevarat foloseste si tu o zi da una nu.winking PS:stiu sigur ca functioneaza:* Funda?big grinbatting eyelashes

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Din cate am citit, da. Nu am incercat, fiindca nu ma preocupa si in general imi place sa am unghiile mici.
Trebuie sa iti tii degetele intr-un vas cu zeama de lamaie pentru aproximativ un sfert de ora sau 20 de minute, o data sau de doua ori pe saptamana. Rezultatele se vor vedea in cateva luni, cam asa.