| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca zodia leu e mai frumoasa ca berbec?

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Nu mi se pare.
Fiecare zodie are plusuri si minusuri. Asa ca uneori e mai ok sa fii leu, alte ori berbec.
N-as putea sa argumentez de ce. Is aici sa arunc pareri aiurea. ^_^

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat. Depinde de preferințe.

| R0R0 a răspuns:

Nu.
Cine te-a mintit asa? laughing)

| Florentina9210 a răspuns:

Este adevarat ca zodia Leu se diferentiaza din toate punctele de vedere de celelalte zodii.
Acum serios si noi avem calitati dar si defecte.
Si zodia Berbec este o zodie tot la fel de buna. Ma inteleg cel mai bine cu persoanele din zodia aceasta.

| CravataAlbastra a răspuns:

Nu putem spune ca o zodie e mai buna ca alta. Fiecare zodie are calitati si defecte. Acum depinde si de parerea fiecaruia, dar daca tu ai fi leu normal ca ai crede ca leul e mai bun ca orice alta zodie. laughing)