| PaulB a întrebat:

E ajunul Craciunului iar eu stau ca Fraierul Singur Acasa sad
Voi ce faceti?

15 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu sunt cu ambii parinti care dorm si ma uit pe TPU sa caut o intrebare la care sa raspund, ca ma plictisesc.Si am gasitbig grin
Craciun Fericit!

| Merilynne a răspuns:

Dupa ce au venit copii aia enervanti cu steaua stau linistita la calculator si ma uit p acasa la world music awards 2010.

| Kylexy a răspuns:

Idem

| Puffu a răspuns:

Eu sincer acum stau in pat, cu laptopul in brate, ascultand o melodie de la Metallica yawn Btw, tot singura happy

| Bloomy a răspuns:

Ah :-s si eu la fel sad

| noktambul a răspuns:

Si eu, ca un fraier si mai bazat, iti citesc intrebarea. Si iti si mai raspund! laughing

| BlueBroom a răspuns:

Fi sigur ca aproape toti oamenii care o sa-ti raspunda la intrebare sunt singuri acasa ca mine dealtfel. Daca as fi avut putin mai mult noroc as fi putut sa ma distrez dar cum am niste parinti mai ciudati am sa stau acasa pe calculator si poate ca am sa-ti mai fac si o statisca a oamenilor care-ti raspund la intrebare si am sa-ti arat ca cei mai multi sunt singuri din pacate.
By the way...Craciun fericit

| Christa a răspuns:

Dupa zeci de minute, in care cred ca au venit vreo 200 de copii sa colinde, stau in fata calculatorului cu o cana de cafea, o lumanare si telefonul care nu s-a oprit de azi dimineata din primitul mesajelor. Asi fi vrut sa ninga macar, mai zambeam si eu happy. Nu le putem avea pe toate.
Asa ca, draga Paul, nu toata lumea se bucura de Craciun, asa cum ar trebui! Si totusi. eu iti doresc sarbatori fericite!:*

| catahardy a răspuns:

La fel. singur in fata calculatorului, mai scriu cate un mesaj pe telefon din cand in cand si beau niste cafea ca mie cam somn.straight face sarbatori fericite.

Răspuns utilizator avertizat
| NoBoDy_9430 a răspuns:

Eu ma uit la Stefan Banica, cum da din popou pe ProTv si raspund la intrebari pe TPUhappy

| dydyutza_1888 a răspuns:

Si eu la fel, stau acasa si astept sa vina " Mosu " in seara asta :X

| g3orgy a răspuns:

Si eu la fel. stau ca fraiera aksa ma plictisesc. si ma gandesc ca acesta va fi cel mai groaznic Craciun.

| PaulB explică:

Macar la voi vin colindatorii, dar eu nu stau in Romania si aici unde stau eu nu vin colindatorii.sad

| Alexya97 a răspuns:

Cred ca acelasi lucrubig grin