| Adrian223 a întrebat:

E bine dacă o fată mi-a zis că sunt seenpatic?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă are fata?

| OldSoul a răspuns:

E grozav chiar.

| aimullah123 a răspuns:

Ea a incercat sa zica "simpatic" dar nu prea i-a iesit

| devilshelp a răspuns:

Seenpatic de obicei se spune atunci cand o persoana da seen mai mereu sau si chiar o data. Daca ai facut asta acum stii ca o deranjeaza, ca pe orice persoana normala

| Adrian223 explică (pentru devilshelp):

? Păi aia e faza că nu i-am dat niciodată seen și dacă sunt în mijlocul unui joc sau cv i răsp fară probleme

| devilshelp a răspuns (pentru Adrian223):

Si eu sunt tot fata si sincer iti spun ca nu o inteleg laughing Daca chiar vrei sa stii ai putea sa fii direct si sa o intrebi sau pur si simplu sa lasi sa treaca si sa vezi daca iti mai spune asta