| FloRyX002 a întrebat:

E cam ciudata intrebarea, so, am o prietena care m-am certat cu ea deoarece m-am imprietenit cu alta fata, acea fata stia parola de fb a prietenei mele si imi tot spunea mie tot ce vedea pe fb acesteia, eu am parat-0 deoarece mi se pare o prostie sa te uiti pe fb altuia si i-am dat block pe fb si ignore pe mess,,,, voi ce ati spune? v-ati supara daca ati sti ca cineva v-a parat? nu stiu daca ati inteles ceva dar sper sa ma puteti ajuta!
funda :3

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

M-as supara pentru ca m a parat dar stiind ca am gresit facand pe spionul[deci sunt eu cea vinovata] cred ca mi-ar trece la fel de repede

| AtateaConditii a răspuns:

Poi normal ca m-as supara dar trebuie sa recunosc ca am fost proasta ca am spionat pe fb-ul fetei aleia si am meritat-o, daca e fata desteapta intelege daca doar incearca sa va distruga prietenia e o diabolica.

Răspuns utilizator avertizat
| AndyRockSkillYou a răspuns:

Deci ai parat FB-ul prietenei aceleia mai noua sau cea mai veche?

| FloRyX002 explică (pentru AndyRockSkillYou):

Am parat parola la fb celei vechi