| TeddyXd a întrebat:

E cineva pe aici la liceul Nichita Stanescu din Ploiesti? Mate- Info? cum e puppy dog eyes?

1 răspuns:
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Eu sunt la stiinte ale naturii asa ca nu pot sa-ti spun exact. Eu zic sa nu`ti mai faci atatea griji cu profilul. Si eu eram exact ca tine, ma intrebam daca nu pot sa fac fata sau daca nu`mi plac materiile de baza dar totul a fost bine pentru primul an.

Degeaba iti zice unul si altul cum e. Trebuie sa vezi tu si daca nu`ti place te poti muta din al doilea semestru; desi eu n`am auzit pe nimeni sa se planga.
Succes! happy