| AvalohAlyn a întrebat:

E ciudat sa iti placa sa te plimbi cu autobuzul,tramvaiul,microbuzul, trenul adica sa ai că hobby transportul in comun? De mic de când mă plimba bunicul meu să îmi arate orașul de prin autobuze/tramvaie mi-a rămas "placerea" asta sau cum se poate numi.Ce poate fi? Mie îmi aduce o mica bucurie și relaxare oarecum.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E foarte bine că ești așa, fiecare nouă mașină contribuie la trafic și poluare deci cu cât renunță mai mulți cu atât mai bine mai ales că ție îți și place să folosești transportu în comun. să știi că și eu merg cu transportu și nu-mi displace exceptând dacă mă încurcă din program, adică să trebuiască să plec cu o oră înainte numa din cauza transportului laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie imi place sa ma plimb cu trenul, pacat ca s jegoase la noi

| Celcestietot a răspuns:

Nu este ciudat! Fiecare om are idei, pasiuni diferite si de asemenea este construit diferit happy!

| Andreeush a răspuns:

Nu e nimic ciudat în asta.

| Justme1997 a răspuns:

Si mie imi place, am crescut fara masina si am si rau de masina. Ma plimb de cand ma stiu cu tramvaie si autobuze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ciudat, e foarte frumos. Și mie îmi plăcea să mă plimb cu autobuzul când eram mai mică. Și acum aș vrea să mă plimb dar nu pot pentru că...atacuri de panicăsad

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Eu am vomitat de am rupt