| anonim_4396 a întrebat:

rolling on the floor))))) e comic cât de ratata sunt si nu stiu cum sa încep.
Deeci tin foarte mult la un băiat de un an și anul trecut m-a întrebat dacă vreau sa fiu cu el si eu din nu știu ce motive am zis ca nu iar el la 2 zile era cu o prietena happy.
Mereu când ii vedeam mi se rupea sufletul dar oarecum eram fericita ca era pe mâini bune pana acu 2 luni când s-au despărțit. Totuși noi suntem prieteni foarte buni si vorbim mai mereu si-s tâmpită pe lângă el.
SI ACUM AJUT ALTA PRIETENA SA FIE CU EL si iar sufăr si nu stiu de ce fac asta.
Nu știu dacă ați înțeles ceva ca-i praf in capul meu.
Si întrebarea e: ce ar trebui sa fac?
PS. asta a sunat a confesiune a unei copile de 13 ani... Da am fcking 19, mai rău

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Troll...in 2018 avea 16 ani, acum are 19 ani.De asta incep eu sa urasc sa intru pe TPU, pentru ca gasesc trolli.Persona,as cam spanzura 1 trol pe zi, iar pe fetite? le-as face unghiiutele cu ciocanelu pentru snitele. Trist, dar sper sa realizezi ca trolu nu isi are rost, aici sunt oameni maturi, probabil si pustani, dar nu e prea dragut ca omu sa isi piarda timpul sa raspunda la o intrebare pentru o domnisoara care nu are ea ce face, decat sa inventeze scenarii happy

| cosmin1324 a răspuns (pentru Liviu):

Cam extrem comentariul dar inteleg unde bati, nici eu nu suport trolii de pe net.

| ywar a răspuns (pentru Liviu):

Sa vin cu egalizatoru'? sau mai bine cu o teava de metal de 2 toli? happy

| Andreeush a răspuns:

Dacă la 19 ani te porți așa e nașpa.

| mentholinks a răspuns:

Esti doar prostuta si rasfatata eventual. Nimeni nu e ratat.

| Legion7X a răspuns:

Îți place de el, ieși cu el sau ieșiți amândouă și tu și prietena ta, dacă tot ajuți pe alta. Tipul o să se simtă și mai adorat. happy

| morfeo a răspuns:

In primul rand ai putea sa te opresti din a fii un pion care ii ajuta pe ceilalti, acum ai cateva optiuni: ai putea sa te combini cu tipul respectiv ( nasoala alegere, pentru ca intr-un an de zile de cand l-ai refuzat sigur a cunoscut alte fete) sau ai putea sa cunosti pe altcineva.

| cosmin1324 a răspuns:

De ce ai intrebarea in categoria afaceri si financiar?
Referitor la intrebare, nu are rost sa suferi dupa el daca nu crezi ca ai vreo sansa sa reusesti, mai bine cauti pe altcineva.

| GSMH a răspuns (pentru cosmin1324):

rolling on the floor)))) e a3 a oara când o pun si tot afaceri si financiar se puneeee

| Arahide40 a răspuns:

Sa te trezesti la realitate, iesi in balcon, ia niste aer curat si gandeste-te bine. Vrei sa fii cu el? daca raspunsul este da, atunci fa ca asta sa se intample, fa-ti intentiile clare si nu il mai zapaci. Iar daca e sa te respinga, atunci asta e. lumea nu se sfarseste din cauza ca te-a respins, in cel mai rau caz vei fi trista 2-3 zile si atat dar daca nu-ti faci intentiile clare, vei avea un regret urias