| shew a întrebat:

E frumos site-ul? dau funda www.turneu-vara.cabanova.com zcetimi ce mai trebuie facut...

2 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Chiar este foarte tare! Imi place cel mai mult ca la fiecare optiune ai pus muzica! si de asemenea cum a spus si Aiscrim sa incerci sa scrii altfel cu literele mai exact!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Hmmm...
E destul de OK, doar ca exista cateva lucruri care trebuie rectificate.
In primul rand, cand dai click pe "Inscrie-te acum!", apare un afis cu o greseala gramaticala. ( http://i.imgur.com/buQwR.jpg )
Intr-o bara in loc de "ţ", apare un patratel. Incearca sa scrii t in loc de ţ, s in loc de ş, i in loc de î si a in loc de â.
In rest e destul de dragut.

Sper ca il vei imbunatati. O zi buna! :)