| DanielaElleena a întrebat:

E mai bine sa merg la valcea cu familia in vacanta(sunt din suceava) in vacanta de vara la matusele mele la manastirea hurezii sau sa merg in saptamna sa facem scoala altfel la iasi ?

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cred ca ar trebui sa alegi scoala altfel, pentru ca nu se stie cand te mai intalnesti cu asa ceva!
O sa inveti lucruri noi, o sa te distrezi, nu cred ca ar trebui sa pierzi asta!
Cu matusile o sa e mai intalnesti si mai incolo, ai timptongue
Bafta!