| Andrəi a întrebat:

E normal ca cea mai buna prietena a fostei mele sa ma muște? Fusesem o luna cu aceasta fata și am rămas prieteni după ce ne-am despartit,ne salutam,ma lua în brate, dar azi ma întâlnisem cu o prietena de ai ei pe hol și cu ea și a dat acea prietena sa ma îmbrățișeze,ne-am îmbrățișat și m-a muscat de umăr, după fata cu care am fost eu împreună, ma îmbrățișase și ea și mi-a zis "Te-as fi muscat eu, dar dacă te-a muscat ea" după a trebuit sa-mi ascund semnul de actuala mea iubita.
Ea mai simte ceva? Inițial ea a vrut sa ne despărțim

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să o înviți la o partidă. Să vezi dacă simte. Ceva.

| Andrəi explică (pentru sadrian46):

Prietenii îmi ziceau sa o las, și sa rămân cu actuala dar habar n am, cred ca mai simte ceva fosta pentru mine, oricum miercuri e ziua ei ma gândesc la ceva frumos ca tot se termina semestrul

| sadrian46 a răspuns (pentru Andrəi):

Nu te lua după prieteni.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu cred ca s-au vorbit intre ele. Daca fata aia te placea cu siguranta nu te-ar fi muscat de fata cu fosta ta, cu siguranta! Probabil au vrut sa rada putin de tine si au vrut si sa o faca pe iubita ta geloasa pentru ca stiau ca o sa vada semnul