| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca oamenii sa se ia de tine cand mergi pe strada? Adica mie mi sa mai intamplat si nu mi se pare normal. Voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Prostia trebuie ignorată.Și ca să răspund la întrebare, da mi s-a întâmplat.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Drogatii se ia de oamenii de pe strada, trebuie ignorati

| ElenaSA a răspuns:

Da, sunt oameni nervosi, oameni cu probleme psihice, altii care au consumat alcool sau droguri. Nu te framanta daca nu ai gresit cu nimic.

| Axys a răspuns:

Normal ca da firar ei de prosti dar nu le dau atentie sunt fata si un retardat din masina a aruncat cu un ambalaj a vrut sa il arunce in mine dar batea vantul si eram pe bicicleta un cocoalar sper sa pateasca mai rau decat atata sad i consider niste nesimtiti altfel n-ai cum sa le zici astora...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parul meu atrage critici in fiecare zi in care merg la scola.
Personal, nici mie nu mi se pare normal, dar prostia a devenit o obisnuinta pentru multi.

| MEduard a răspuns:

Oameni nebuni care văd în tine un duşman. Trebuie să ignori, ocoleşti persoanele pe care le ştii aşa.