| ArisTOTelx a întrebat:

E normal când fumezi tigari ( sa nu aiba sens de altceva ) sa îți bată inima puțin mai tare și tremurici la maini puțin asa?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e normal, dar fiecare organism reacționează altfel cand e otrăvit

| Andreeush a răspuns:

Nu e normal, dar depinde, poate te afectează fumatul.

| Dismally a răspuns:

Daca fumezi dupa o pauza da, e normal, altfel nu ar trebui sa se intample. Tigarile iti afecteaza pulsul/tensiunea dar nu ar trebui sa simti asta daca fumezi constant.

| ArisTOTelx explică (pentru Dismally):

Cam in fiecare zi ca sa zic așa, dar cu o pauza de minim o ora și maxim o zi - doua, atunci e normal nu?

| ArisTOTelx explică (pentru Dismally):

Fumez cam in fiecare zi, minim o ora ( din ora in ora dar nu in tot timpul ) și maxim 2-3 zile când nu fumez ca sa zic așa

| Dismally a răspuns (pentru ArisTOTelx):

Daca patesti mereu nu este nromal daca patesti dupa pauza de 2-3 zile atunci e normal.

| ArisTOTelx explică (pentru Dismally):

Atunci ii ceva grav sau? Ce trebuie sa fac? Sa renunț la acest obicei prostesc?

Răspuns utilizator avertizat
| ArisTOTelx explică:

Edit :

Sau ca îmi e frica sa nu fiu prins?laughing)

| EdwardMdk a răspuns:

Nu,nu este normal.