| kitty00 a întrebat:

E normal sa imi vina menstruatia dupa 2 saptamani? Adica am avut la inceputul lunii si acum iar mi-au venit. Nici 15 zile n-au fost intre cele doua date. happy Sa va spun ca nici nu e la inceputul menstruatiei, adica am de vreun an si ceva.happy Multumesc!

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Atunci e o dereglare serioasă, vezi un medic, vorbește cu mama ta. Nu e normal.

| Feelings14 a răspuns:

Nu, nu e normal. E destul de rau pentru ca pierzi mult sange si nu e bine. Du-te la un medic inainte sa se agraveze situatia.

| crm11 a răspuns:

Pai eu cred ca este normal, pentru ca corpul tau incepe sa se obisnuiasca, esti intr-o fasa de crestere, corpul se schimba.mai astepta si daca vezi ca nimic nu se schimba ar trebui sa mergi la un doctor.sa fi tu linistita...