| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa te consideri LOH, prost, laş o perioada foarte îndelungata (ani) si sa nu poti schimba nimic?

Răspuns Câştigător
| Irinoasa a răspuns:

Asta cred ca e primul pas, constientizarea nevoii de schimbare, hotaraste ce e bine si ce e rau sa faci. de multe ori uitam ca sufletul nostru tanjeste dupa pace, echilibru, adevar, iubire curata
exista consecinte, reactii in urma unor alegeri de ale tale. nu te lasa amagit ca ai fii fara valoare. poti aduce chiar si o mica raza de soare in viata cuiva. Gandeste-te ca poti ajuta o gramada de oameni, ai capacitatea asta.
era o vorba: suntem cat iubim. sunt o multime de oameni care ar avea nevoie de ajutorul tau. incepe cu o mica fapta buna. cauta sa iti petreci timpul cu lucruri cu adevarat importante.

1 răspuns:
| MentalDisorder2 a răspuns:

Nu stiu ce inseamna LOH
Dar cred ca nu.